2019.12.22.
Adminisztráció

Dinamikusan növekvő cégünk – a Styevola és Fia Kft. – 1994 óta van jelen Magyarországon. A két esztergomi telephelyünkön három márka autóit (VW, VW Haszonjárművek, ŠKODA) értékesítjük, szervizeinkben a legmodernebb javítási technológiákkal dolgozunk. Márkakereskedésünk megbízható, munkájára igényes Új kollégát keres.

PÉNZÜGYI ADMINISZTRÁTORI ÁLLÁS

Feladatok:
• Új partnerkapcsolatok kiépítése, kapcsolattartás meglévő
ügyfeleinkkel, szolgáltatásaink ajánlása az ügyfelek részére
• Jelentések készítése, pénztári feladatok ellátása

Elvárások:
• Középfokú pénzügyi végzettség
• Minimum 1 éves pénzügyi tapasztalat
• Számítógép használói ismeretek

Előny:
• Banki adminisztrátori gyakorlat, angol nyelvismeret
Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Kulturált, modern munkakörnyezet, hosszú távú munkakapcsolat

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát e-mailben: it@styevolaesfia.hu vagy személyesen, ill. postai úton: Styevola és Fia Kft.,

Styevola és Fia Kft.
2500 Esztergom
Táti út 28.
Telefonszám: +36 33 415690

www.styevolaesfia.hu