Styevola és Fia Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ
2021.10.27.
Szerviz

Dinamikusan növekvő cégünk – a Styevola és Fia Kft. – 1994 óta van jelen Magyarországon. A két esztergomi telephelyünkön három márka autóit (VW, VW Haszonjárművek, ŠKODA) értékesítjük, szervizeinkben a legmodernebb javítási technológiákkal dolgozunk. Márkaszervizünkbe (2500 Esztergom, Táti út 28.) kapacitásbővítés miatt keresünk megbízható, önálló munkavégzésre képes, munkájára igényes munkatársat a következő pozíciókra:

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ

Feladatok:

  • Szervizmunkák elvégzése, koordinálása és végellenőrzése.
  • Emelt szintű javítások elvégzése.
  • Diagnosztika, hibamegállapítás.
  • Autóvillamossági és elektronikai hibák megoldása.
  • Műszaki állapotfelmérés.
  • Tanácsadás a szervizfolyamatok optimalizálásához.
  • Gyári normázási rendszer használata.

Elvárások:

  • Önálló és lelkiismeretes munkavégzés.
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat.
  • Szakirányú végzettség, érdeklődés az új technológiák iránt.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Márkaszervizben szerzett tapasztalat.
  • Érettségi, technikum.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt alapbér + cafeteria + teljesítményprémium.
  • Kulturált, modern munkakörnyezet.
  • Professzionális szakmai és stabil vállalti háttér.
  • Folyamatos akkreditált továbbképzések, szakmai fejlődési lehetőség akár elektromosautó szerelés is.
  • 5 napos munkahét, szabad hétvége.

Érdekli Önt? Várjuk jelentkezését!

Styevola és Fia
2500 Esztergom
Táti út 28.
Telefonszám: +36 33 415690

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.