Modern vállalatként mindig keresünk motivált és szakképzett munkatársakat, akik segítenek szolgáltatásainkat továbbfejleszteni és ügyfeleinknek a lehető legjobb kiszolgálást nyújtani. Nemcsak lenyűgöző termékeket kínálunk, hanem egyúttal érdekes szakmai perspektívákat is.

állásajánlatok

MUNKAFELVEVŐ, SZERVÍZTANÁCSADÓ

2017.04.20.

munkakörben állást hirdet.

Feladatok:
• Előjegyzések kezelése, munka felvétele, kontrollálása
• Gyári normázási rendszer használata, számlázás
• Új partnerkapcsolatok akvizíciója, maximális vevő-elégedettség

Elvárások:
• Határozott fellépés, magabiztosság, csapatmunka
• Középfokú végzettség, számítógép felhasználói ismeretek

Előny:
• Műszaki alapismeretek, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Kulturált, modern munkakörnyezet, ingyenes továbbképzés
• Stabil vállalati háttér, szakmai fejlődési lehetőség

Érdekli Önt?

további információ

általános jelentkezés

Amennyiben nem találta meg az Önhöz illő pozíciót, akkor használja ki az általános jelentkezés lehetőségét!
Személyes adatok
Dokumentumok