2020.06.29.
Szerviz

Dinamikusan növekvő cégünk – a Styevola és Fia Kft. – 1994 óta van jelen Magyarországon. A két esztergomi telephelyünkön három márka autóit (VW, VW Haszonjárművek, ŠKODA) értékesítjük, szervizeinkben a legmodernebb javítási technológiákkal dolgozunk. Márkaszervizünkbe (2500 Esztergom, Táti út 28.) kapacitásbővítés miatt keresünk megbízható, önálló munkavégzésre képes, munkájára igényes munkatársat a következő pozícióra:

SZERVIZTECHNIKUS, AUTÓSZERELŐ

Feladatok:
 Szervizmunkák elvégzése, koordinálása és végellenőrzése.
 Emelt szintű javítások elvégzése, tanítása.
 Tanácsadás a szervizfolyamatok optimalizálásához.
 Gyári normázási rendszer használata.

Elvárások:
 Határozott fellépés, magabiztosság, irányítási képesség.
 5 éves releváns szakmai tapasztalat
 Középfokú végzettség, érdeklődés az új technológiák iránt.

Előny:
 Audi, VW, Skoda, Seat járművek szerelésében jártasság

Amit kínálunk:
 Kiemelt alapbér + teljesítményprémium.
 Kulturált, modern munkakörnyezet.
 Professzionális szakmai és stabil vállalti háttér.
 Folyamatos továbbképzés, szakmai fejlődési lehetőség.

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát 2020. augusztus 31-ig várjuk e-mailben: it@styevolaesfia.hu ,vagy személyesen, ill. postai úton a Styevola és Fia Kft. telephelyén: 2500 Esztergom, Táti út 28. alatt.

Érdekli Önt? Jelentkezzen.

Styevola és Fia
2500 Esztergom
Táti út 28.
Telefonszám: +36 33 415690