Styevola és Fia Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. RAKTÁROS, RAKTÁRVEZETŐ munkakörbe
2023.07.23.
Alkatrész, raktár

Dinamikusan növekvő cégünk – a Styevola és Fia Kft. – 1994 óta van jelen Magyarországon. A két esztergomi telephelyünkön három márka autóit (VW, VW Haszonjárművek, ŠKODA) értékesítjük, szervizeinkben a legmodernebb javítási technológiákkal dolgozunk. Csapatunk támogatására esztergomi márkaszervizünkbe azonnali kezdéssel, képzett és motivált munkatársat keresünk

RAKTÁROS, RAKTÁRVEZETŐ munkakörbe

Feladatok:

alkatrész beszerzés folyamatának tervezése, felügyelete, raktározása, garanciális ügyintézése,
működéshez szükséges alkatrész-ellátás biztosítása, készletgazdálkodás,
jelentések, elemzések készítése a vezetőség számára, időszakos leltárok megszervezése,
raktárhely nyilvántartás vezetése, bejövő áruk átvétele, raktározása,
kapcsolattartás a szállítmányozási, beszállító, megrendelő cégekkel.

Elvárások:

középfokú iskolai végzettség,
1 éves hasonló munkakörben (raktár, logisztika, alkatrészértékesítés) szerzett tapasztalat,
precíz és következetes munkavégzés,
felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office).

Előny:

autóiparban szerzett raktározási, logisztikai, alkatrész értékesítési jártasság,
műszaki affinitás (gépjárműjavításban).

Amit kínálunk:

versenyképes bérezés, alapbér + cafeteria,
munkába járás támogatása,
7-16 óráig tartó fix munkaidő, csak hétköznapokon,
professzionális szakmai, stabil vállalati háttér,
folyamatos továbbképzések, szakmai fejlődési lehetőség.

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát 2023. augusztus 6-ig várjuk e-mailben: [email protected], vagy személyesen, ill. postai úton a Styevola és Fia Kft. 2500 Esztergom, Táti út 28. alatt.

Styevola és Fia
2500 Esztergom
Táti út 28.
Telefonszám: +36 33 415690

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.