2019.12.22.
Értékesítés

Dinamikusan növekvő cégünk – a Styevola és Fia Kft. – 1994 óta van jelen Magyarországon. A két esztergomi telephelyünkön három márka autóit (VW, VW Haszonjárművek, ŠKODA) értékesítjük, szervizeinkben a legmodernebb javítási technológiákkal dolgozunk. Márkakereskedésünk megbízható, munkájára igényes új kollégát keres.

ÚJ GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ ÁLLÁS

Ebben a beosztásban Ön a márkavezető csapatában tevékenykedik, és felelős az új gépkocsik eladásáért, valamint a szolgáltatási ajánlatok, pl. lízing, hitel és biztosítások értékesítéséért.

Feladatok:
• Gépjárművek értékesítése, az ezzel járó teljes körű ügyintézés
• Új partnerkapcsolatok kiépítése, kapcsolattartás meglévő
ügyfeleinkkel, maximális vevő-elégedettség a munkavégzés révén

Elvárások:
• Jó kommunikációs képesség, ügyfél- és eredmény orientáltság
• Minimum érettségi bizonyítvány, számítógép használói ismeretek

Előny:
• Új gépjármű értékesítési gyakorlat,
• Felsőfokú végzettség, angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
• Fix alapbér + teljesítményprémium
• Kulturált, modern munkakörnyezet, hosszú távú munkakapcsolat
• Professzionális országos szakmai háttér, folyamatos továbbképzés

Érdekli Önt?

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát e-mailben: it@styevolaesfia.hu vagy személyesen,
ill. postai úton: Styevola és Fia Kft., 2500 Esztergom, Táti út 28. szám alatt várjuk.

Styevola és Fia Kft.
2500 Esztergom
Táti út 28.
Telefonszám: +36 33 415690

www.styevolaesfia.hu