Styevola és Fia Hírek

Aktuális híreink

  1. Hírek
  2. Állásajánlat: SZERVIZTECHNIKUS, AUTÓSZERELŐ
2020.06.29.
Szervizhírek

Állásajánlat: SZERVIZTECHNIKUS, AUTÓSZERELŐ

Dinamikusan növekvő cégünk – a Styevola és Fia Kft. – 1994 óta van jelen az autójavításban. A két esztergomi telephelyünkön három márka autóit (VW, VW Haszonjárművek, ŠKODA) értékesítjük, szervizeinkben a legmodernebb javítási technológiákkal dolgozunk. Márkaszervizünkbe a megnövekedett kereslet miatt, kapacitásbővítés céljából keresünk megbízható, önálló munkavégzésre képes, munkájára igényes munkatársat a következő pozícióra: SZERVIZTECHNIKUS, AUTÓSZERELŐ

skoda

Feladatok:

Szervizmunkák elvégzése, koordinálása és végellenőrzése.
Emelt szintű javítások elvégzése, tanítása.
Tanácsadás a szervizfolyamatok optimalizálásához.
Gyári normázási rendszer használata.

Elvárások:

Határozott fellépés, magabiztosság, irányítási képesség.
5 éves releváns szakmai tapasztalat
Középfokú végzettség, érdeklődés az új technológiák iránt.

Előny:

Audi, VW, ŠKODA, Seat járművek szerelésében jártasság.

Amit kínálunk:

Kiemelt alapbér + teljesítményprémium.
Kulturált, modern munkakörnyezet.
Professzionális szakmai és stabil vállalti háttér.
Folyamatos továbbképzés, szakmai fejlődési lehetőség.

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát 2020. július 20-ig várjuk e-mailben: [email protected], vagy személyesen, ill. postai úton a Styevola és Fia Kft. telephelyén: 2500 Esztergom, Táti út 28. alatt.

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.